Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Kosmetologia

Mezoterapia igłowa

Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły.

Zabiegi mezoterapii powodują bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Uzupełniają niedobory witamin oraz minerałów, wspomagają mikrokrążenie i – dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych – zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się. Po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie.

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie,  a w fazie podtrzymującej – raz na kilka miesięcy. Dzięki zabiegom podtrzymującym, efekty kuracji utrzymują się znacznie dłużej.

Derma Pen

Urządzenie Dermapen  pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Można odczuwać bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem.

Bezpośrednio po zabiegu Dermapen odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.

Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka. Efektem jest głębokie oczyszczanie, a martwy, złuszczany podczas zabiegu naskórek, jest od razu zasysany pompą umieszczoną na głowicy, co zapobiega tworzeniu się pyłu. Tak mocny peeling stymuluje skórę do wzmożonej produkcji nowych komórek naskórka. Można wykonywać go na twarzy, plecach i dekolcie.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który można nazwać alternatywą wobec klasycznej mezoterapii igłowej, w trakcie której pod skórę, za pomocą tysięcy mikronakłuć, wprowadzane są substancje aktywne. Formuła zabiegu z użyciem igieł – choć jest on bardzo skuteczny – może jednak odstraszać co bardziej wrażliwe osoby. Mezoterapia bezigłowa również daje świetne efekty, ale w jej trakcie nie ma potrzeby nakłuwania skóry.

Aparaty do mezoterapii bezigłowej wykorzystują zjawiska fizyczne, jakie zachodzą w komórkach skóry. W trakcie zabiegu substancje aktywne wprowadzane są pod skórę za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny o częstotliwości radiowej – metoda ta nosi nazwę elektroporacji. Impulsy elektryczne sprawiają, że przez pewien czas błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne, gdyż znajdujące się w nich kanały hydrofilowe otwierają się. To właśnie nimi preparaty aktywne docierają w głąb skóry, w konkretne, wybrane przez osobę wykonującą zabieg, miejsce. Zabieg nie uszkadza błon komórkowych, pozwala jedynie na doprowadzenie cząsteczek preparatów kosmetycznych dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (zabieg oczyszczająco- odświeżający) to sposób na oczyszczenie skóry twarzy. Jest przy tym delikatny i nie podrażnia skóry. Do zalet peelingu kawitacyjnego należą usunięcie ze skóry zrogowaciałego naskórka i zanieczyszczeń, stymulacja odnowy komórek oraz poprawa nawodnienia skóry.

Oczyszczanie manualne twarzy

( Demakijaż, peeling, masaż+ wapozon, dezynfekcja, oczyszczanie manualne, tonic, darsonval- zamykanie porów, maseczka antybakteryjna, krem)

Signature Wow Gold SPA

Mikrodermabrazja + hydrożelowa maseczka peptydowa z kompleksem RMCP. Innowacyjna technologia w 30 min!

Połączenie ekstraktu komórek macierzystych alpejskich róż, szwajcarskiej dzikiej jabłoni, rumianku i portulaka.

Redermalizacja skóry Hyalual

Działanie redermalizacji ma 3 kierunki:

  1. Sprzyja regulacji procesów biochemicznych w komórce
  2. Blokuje działanie wolnych rodników
  3. Przywraca bilans wodny

Do zabiegu Redermalizacji stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, który z powodu swoich właściwości zapewnia o wiele bardziej długotrwały efekt poprawy jakości skóry. Przyczynia się do stymulowania syntezy podstawowych białek strukturalnych oraz przywraca i utrzymuje równowagę wodną.

Kwas bursztynowy jest strategicznie ważnym elementem, który zapewnił przełom w poprawie jakości cery. Przyczynia się do normalizacji mikrokrążenia i aktywacji drenażu limfatycznego. Ponadto ma silne działanie przeciwutleniające i optymalizuje procesy zdrowienia i regeneracji.

Peelingi chemiczne Mesoestetic

Peelingi chemiczne stosowane są m.in. w zabiegach silnie regenerujących skórę. Usuwają martwi naskórek, pobudzają odnowę komórkową oraz syntezę elastyny i kolagenu. Po zabiegu z wykorzystaniem peelingu skóra jest bardziej elastyczna, gładka oraz rozjaśniona, zaś efekty widać już po pierwszym jego zastosowaniu.

Dowiedz się więcej

Zabiegi Vagheggi

W dzisiejszych czasach bardzo ceni się naturalność. Uważamy tak samo, dlatego oferujemy Państwu wyjątkowe zabiegi z zastosowaniem produktów marki Vagheggi. Najwyższa jakość, niesamowite działanie i zabieg wykonywany przez profesjonalistę z wieloletnim stażem to tylko niektóre z zalet, które oferują zabiegi Vagheggi.

Dowiedz się więcej

Stylizacja rzęs

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu do każdej naturalnej rzęsy 1, 2 lub 3 rzęs na całej jej długości. W zależności od zamierzonego efektu dobieramy odpowiednią metodę a także grubość, długość i profil rzęs. Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepione rzęsy nigdy się nie odklejają, ale wypadają razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metody pozwalają na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do 100% bez obciążania rzęs naturalnych.
Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy. Wskazane jest uzupełnianie rzęs co ok. 2-4 tygodnie.

Zadbaj o swoje dłonie

Manicure i pedicure

Marzą Ci się idealne paznokcie? Chcesz zablysnąć niesamowitym manicure i wzbudzić w zachwyt? Skorzystaj z oferty naszej profesjonalnej kosmetyczki, która jest w stanie wykonać szeroką gamę zabiegów kosmetycznych. Możesz przebierać w różnorakich wariacjach manicure i pedicure, naprawić bieżący i wiele więcej. Zaponzaj się z naszą ofertą!

Dowiedz się więcej

Technologia

Więcej