Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Zabiegi Marki Vagheggi

MODELOWANIE, PRZYWRÓCENIE GĘSTOŚCI, LIFTING

Linia 75.15

Doskonała synergia naturalnych składników aktywnych pomaga walczyć z oznakami starzenia, poprawiając gęstość i zawartość skóry dzięki stymulacji białek młodości.

  • Linia 75.15 jest przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry dojrzałej.
  • Idealna do skutecznego zwalczania oznak starzenia się skóry.
  • Odpowiednia dla wszystkich, którzy chcą wyglądać młodziej.

Umów się na wizytę

Nawilżona, czyli doskonała…

Rehydra

Rehydra to linia przeznaczona do skóry normalnej i suchej, oferująca szeroką gamę rozwiązań odpowiadających na różnorodne problemy. To jedyna taka linia kosmetyków do twarzy, której elementy można stosować podczas innych zabiegów na twarz w celu zapewnienia dodatkowego nawilżenia

Umów się na wizytę

ROZWIĄZANIE DLA ZANIECZYSZCZONEJ SKÓRY

Balance

Linia Balance reguluje wydzielanie sebum oraz wygładza i wyrównuje powierzchnię skór, gwarantując idealnie matową cerę przez cały dzień.

Umów się na wizytę

SKÓRA WRAŻLIWA

Emozioni

Suchość, wrażliwość, poszerzone naczynka, mikroniedoskonałości utrata jędrności cery to wskazania do wykonania właśnie takiego zabiegu na twarz. Celem linii jest wzmocnienie bariery ochronnej skóry, zabezpieczenie naczyń włosowatych i kontrola procesu utlenienia w celu przywrócenia ogólnego komfortu i doskonałego samopoczucia skóry.

Umów się na wizytę

PIĘKNO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Intense

Praktyczna i skuteczna kuracja do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu redukująca zmarszczki. Intense wspomaga przywrócenie naturalnego rytmu dobowego skóry do uzyskania natychmiastowego i długotrwałego piękna. Odpowiednia  pielęgnacja niezależnie od pory roku.

Umów się na wizytę

WIELKA HISTORIA PIĘKNA

Equilibrium

Kompletna podstawowa linia kosmetyków do twarzy, rąk i ciała na bazie wyciągów roślinnych i olejków eterycznych, przeznaczona do skóry wymagającej normalizacji, odżywienia i przywrócenia równowagi.

Umów się na wizytę