Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Technologia

ALMA SPADEEP

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Fala radiowa jest wykorzystywana do różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry.

Czytaj więcej

LPG Alliance

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Skutecznie wspomaga walkę z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą napięcia skóry twarzy i ciała. Urządzenie posiada certyfikat medyczny i jest wykorzystywane również w leczeniu blizn, obrzęków limfatycznych czy bólów mięśniowych. Redukuje nadmiar wody w organizmie, przyspiesza przemianę materii. Dla uzyskania trwałych efektów należy przeprowadzić serię 10 zabiegów.

Czytaj więcej

Geneo

Geneo to platforma do przeprowadzania zabiegów na twarz, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie lepiej wyglądającej skóry. Oferuje unikalny zabieg 3w1 łączący klinicznie sprawdzone technologie: Tripollar RF, Oxygeneo i Ultrasound. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry.

Czytaj więcej

COOLTECH

CoolTech to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie -8, czyli kriolipolizę. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała (brzuch, boczki, uda, plecy)

Czytaj więcej
Masaże

Więcej