Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Technologia

ALMA SPADEEP

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Fala radiowa jest wykorzystywana do różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry.

Czytaj więcej

LPG Alliance

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Skutecznie wspomaga walkę z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą napięcia skóry twarzy i ciała. Urządzenie posiada certyfikat medyczny i jest wykorzystywane również w leczeniu blizn, obrzęków limfatycznych czy bólów mięśniowych. Redukuje nadmiar wody w organizmie, przyspiesza przemianę materii. Dla uzyskania trwałych efektów należy przeprowadzić serię 10 zabiegów.

Czytaj więcej

Geneo

Geneo to platforma do przeprowadzania zabiegów na twarz, która umożliwia uzyskanie młodszej, świeższej i naturalnie lepiej wyglądającej skóry. Oferuje unikalny zabieg 3w1 łączący klinicznie sprawdzone technologie: Tripollar RF, Oxygeneo i Ultrasound. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowienia i odbudowy skóry.

Czytaj więcej

COOLTECH

CoolTech to platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała poprzez kontrolowane schładzanie -8, czyli kriolipolizę. CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do apoptozy (likwidacji komórek tłuszczowych) i znacznie zmniejsza ich ilość, dzięki czemu nastąpi wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała (brzuch, boczki, uda, plecy)

Czytaj więcej

Storz Mediacal

W trakcie zabiegu na ciało kierowana jest fala akustyczna. Jej działanie wpływa na rozluźnienie w tkance łącznej i zwiększenie jędrności skóry w miejscu zabiegowym. Poprawia się krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają się. Widoczna jest wyraźna i długotrwała poprawa kondycji skóry już po 1 zabiegu.

Czytaj więcej

Primelase Excellence

Primelase w niezwykle skuteczny sposób umożliwia usuwanie owłosienia przez cały rok. Dodatkowo funkcja Crystal Freeze chroni Twoją skórę podczas zabiegu.

Primelase Excellence dzięki skutecznej technologii ultraszybkiego impulsu (Ultra Short Pulse) zabieg jest bezpieczny, szybki i skuteczny dla każdego fototypu skóry.

Czytaj więcej
Masaże

Więcej