Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Basen

Basen i hydromasaże

Zapraszamy serdecznie na nasz nowo otwarty basen hotelowy. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy nowoczesny basen o wymiarach 10 x 5 metrów z dodatkowymi atrakcjami w postaci masaży wodnych, gejzerów i wodospadu. Pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie. Pływanie ma dobroczynny wpływ na nasze zmęczone kręgosłupy, wzmacnia serce oraz wydolność. Po wysiłku w wodzie zapraszamy do relaksu w jacuzzi.

Bądź aktywny każdego dnia.

Zadzwoń do nas

Informujemy, że jakość wody basenowej w Hotelu Beskid spełnia parametry ustalone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z dnia 2 grudnia 2015 r. poz. 2016).

Woda z basenu jest regularnie kontrolowana pod względem parametrów mikrobiologicznych i fizykochemicznych. Niniejszy komunikat zachowuje aktualność do czasu umieszczenia kolejnej informacji.

Zapoznaj się z komunikatem o jakości wody basenowej.

Pokaż

Jaccuzi

Obok basenu znajduje się również duża wanna z hydromasażem.

Oferta dla gości z zewnątrz


Basen czynny w godzinach: 14:00 – 21:30

 

Dziecko – 30 zł/1,5h

Osoba dorosła – 40 zł/1,5h

 

Karnet (10 wejść) – 250 zł dorośli, 180 zł dzieci

 

Oferta dla gości hotelowych


Basen dla gości hotelowych jest czynny w wybranych godzinach w związku z prowadzonymi zajęciami. Prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem 667 150 434, osobistą w trakcie pobytu lub we wcześniejszym terminie

 

Kosmetologia

Więcej