Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

ALMA SPADEEP

Opis urządzenia

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Fala radiowa jest wykorzystywana do różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry.

Twarz i szyja

 1. kształtowanie konturów twarzy
 2. poprawa owalu twarzy
 3. wygładzenie oraz lifting
 4. likwidacja zmarszczek
 5. zagęszczenie i ujędrnienie skóry
 6. likwidacja niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych

Ciało

 1. wymodelowanie ciała
 2. ujędrnienie skóry na brzuchu, udach, nad kolanami lub po wewnętrznej stronie uda
 3. likwidacja niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych
 4. poprawa kondycji skóry dotkniętej cellulitem
 5. stymulacja procesów metabolicznych

Wskazania

 1. Niszczenie komórek tłuszczowych
 2. Cellulit
 3. Głębokie modelowanie ciała i twarzy
 4. Nierówności po liposukcji
 5. Redukcja zmarszczek

Seria zabiegowa to od 4 do 6 zabiegów, wykonywanych w jedno lub dwutygodniowych odstępach. Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja w celu wykluczenia możliwych przeciwwskazań.

Korzyści

Regulacja głębokości Ukierunkowane leczenie na wielu głębokościach penetracji pozwala na większą kontrolę nad zabiegiem i uzyskanie lepszych wyników, przy zachowaniu nienaruszonej tkanki otaczającej.

Bezpieczne i skuteczne Bezpieczny i skuteczny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym cienkich i delikatnych okolic twarzy, szyi i dekoltu.

Najwyższa elastyczność Optymalna regulacja umożliwia dopasowanie aplikatorów, procedur i głębokości zabiegu do każdego pacjenta i obszaru zabiegu, co pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów.

Komfort pacjenta System stopniowego ogrzewania i zintegrowanego chłodzenia zaprojektowano z myślą o zwiększeniu komfortu pacjenta w trakcie całego zabiegu.

Brak okresu rekonwalescencji Pacjenci mogą wznowić normalną aktywność zaraz po leczeniu.