Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Manicure i pedicure

Manicure hybrydowy

Zabieg ten skierowany jest głownie do kobiet ceniących sobie naturalność i długotrwały efekt,który utrzymuje się od 2 do 3 tygodni.

Zarezerwuj wizytję

Manicure japoński

Manicure japoński polega na nacieraniu płytki paznokcia odpowiednimi kosmetykami, które widocznie poprawiają ich stan, wzmacniają je, regenerują i dodają połysku. Kosmetyki znajdujące się w zestawie bogate są między innymi w takie składniki, jak: witamina A, E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Składniki te odżywiają paznokcie i korzystnie wpływają na ich stan, dodatkowo ruch wykonywany podczas ich aplikowania wpływa na poprawę krążenia krwi.

Zarezerwuj wizytję

Manicure monofazowy

Manicure monofazowy to doskonała alternatywa dla tradycyjnego manicure, ale również dla manicure hybrydowego. Dzięki specjalnej formule lakieru do paznokci jego efekt utrzymuje się średnio 7-10 dni. Jego główną zaletą jest fakt, że po aplikacji lakier cały czas ma piękny, błyszczący wygląd. Monofaza to oszczędność czasu, nie ma konieczności oczekiwania, tak jak w przypadku tradycyjnego lakieru aż wyschnie, bo paznokcie są suche natychmiast po wyjęciu z lampy UV.

Zarezerwuj wizytję

Przedłużanie metodą żelową

To zabieg, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie możesz zyskać piękne, naturalnie wyglądające paznokcie o dowolnej długości i kształcie, takie, o jakich zawsze marzyłaś. Zabieg polega na opracowaniu naturalnego paznokcia (odsunięcie skórki za pomocą frezarki, skrócenie, zmatowienie). Następnie umieszczamy szablon pod brzegiem paznokcia i przedłużamy masą żelową. Po tym zabiegu następuje tzw. opracowanie paznokcia, a następnie naniesienie warstwy nabłyszczająco – zabezpieczającej. Paznokcie malujemy na dowolny kolor i ozdabiamy według upodobania klientki. Płytka paznokcia staje się mocniejsza i odporna na uderzenia, a lakier utrzymuje się dłużej.To świetne rozwiązanie dla klientek, które chcą długo cieszyć się pięknymi paznokciami. Zabieg powtarzamy co 3-4 tygodnie w zależności od odrostu.

Zarezerwuj wizytję

Pedicure

Pedicure to jeden z podstawowych, najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie.Higiena i czystość przestrzegane podczas wykonywania zabiegu zapewniają klentom komfort i bezpieczeństwo. Zabieg ten zaczynamy od analizy ewentualnych problemów następnie następuje skrócenie płytki paznokcia i usunięcie obumarłego naskórka zarówno wokół paznokcia oraz wału paznokcia za pomocą frezarki.Obumarły naskórek na stopach róznież usuwany jest za pomocą frezarki.Wszystkie te czynności poprzedzamy naniesieniem odpowiednich preparatów zmiękczających.Podczas zabiegu stosujemy również peeling oraz balsam starannie dobrany do potrzeb naszej stopy.

Zarezerwuj wizytję

Parafina

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami. Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał.

Zarezerwuj wizytję