Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Masaż tajski

Odkryj magię tajskiego masażu w Nowym Sączu

Zapraszamy do świata tajskiego masażu, gdzie harmonia ciała i ducha staje się rzeczywistością. Nasze zabiegi masażu tajskiego, wykonywane przez doświadczone Tajki, oferują nie tylko głęboki relaks, ale także liczne korzyści zdrowotne. Tajski masaż to nie tylko tradycyjne techniki, ale również holistyczne podejście do zdrowia, zapewniające równowagę i odnowę biologiczną.

 

Nasza oferta masażu tajskiego jest starannie dopasowana do różnorodnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Oferujemy szeroki zakres zabiegów, od intensywnego masażu głowy i ramion, po kompleksowe sesje obejmujące całe ciało. Każdy masaż jest wyjątkowy i dostosowany do indywidualnych wymagań, co zapewnia maksymalne korzyści i satysfakcję.

Tajski masaż głowy i ramion

Czas i cena: 40 minut – 150 zł
Opis: Idealny dla osób cierpiących na bóle pleców związane z pracą siedzącą. Intensywny, energiczny masaż mający na celu rozluźnienie napiętych mięśni szyi, głowy i ramion – miejsc, które najczęściej gromadzą stres.
Korzyści: Odprężenie organizmu, niwelowanie stresu, redukcja bólu stawów, karku, kręgosłupa oraz głowy.

Tajski masaż klasyczny

Czas i cena: 60 minut – 210 zł, 90 minut – 250 zł
Opis: Masaż obejmujący całe ciało, umożliwiający pełne odprężenie dzięki poprawie wewnętrznego przepływu energii. Pomaga w rozładowaniu stresu i wzmacnia układ odpornościowy.
Korzyści: Dodanie energii, poprawa wydolności organizmu, funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego, zmniejszenie napięcia mięśni, stawów i ścięgien, redukcja dolegliwości bólowych kręgosłupa, układu mięśniowego oraz migren.

Tajski masaż olejami

Czas i cena: 60 minut – 190 zł, 90 minut – 240 zł
Opis: Korzystnie wpływa na stan skóry, wygładzając jej widoczne niedoskonałości i nawilżając aż do najgłębszych warstw skóry. Skóra staje się odmłodzona i pełna blasku.
Korzyści: Głębokie odprężenie, odżywienie skóry, zmniejszenie napięcia mięśni, stawów i ścięgien, wspomaganie usunięcia nadmiaru wody z organizmu.

Tajski masaż stóp i łydki

Czas i cena: 60 minut – 160 zł, 90 minut – 250 zł
Opis: Zawiera elementy akupresury, refleksologii oraz biernego rozciągania. Głównym celem jest przywrócenie i usprawnienie krążenia energii.
Korzyści: Poprawa krążenia w stopach i nogach, poprawa krążenia limfy, relaks i odprężenie, poprawa koncentracji i klarowności umysłu.