Aby wyświetlić tę stronę proszę obrócić telefon w tryb wertykalny.

Masaż głowy

Sama idea masażu znana była już w starożytności, gdzie początkowo był uzupełnieniem obrzędów religijnych, a potem elementem medycyny ludowej. W starożytnej Grecji masowano też sportowców przed zawodami, podczas nacierania ich ciał oliwką.

Masaż głowy, a porost włosów?

Masaż skóry głowy jest niezwykle zbawienny dla stanu naszych włosów. Pobudza krążenie krwi i dotlenia cebulki włosów. Odżywia skórę głowy i pomaga w pozbyciu się martwego naskórka, dzięki czemu substancje odżywcze mają dostęp do mieszków włosowych. Masując głowę, pozbywamy się obumarłych włosów, które same w niedługim czasie by wypadły, tym samym przyspieszamy wzrost nowych, zdrowych włosów. Dzięki masażowi głowy pobudzamy wzrost tzw. baby hairs, czyli małych włosków, które rosną w okolicy czoła. Jest to szczególnie cenne dla osób, u których zaczynają pojawiać się zakola – a one dotyczą, wbrew pozorom, nie tylko mężczyzn. Masaż głowy, wykonywany systematycznie i poprawnie, to świetny i zupełnie darmowy sposób na szybki porost włosów.

Masaż głowy to cudowny sposób na relaks. Odpręża, rozluźnia, pozbawia stresu, sprawia, że odpływa z nas całe nagromadzone napięcie. Każda z nas będzie zdziwiona/y, jak lekko i błogo poczuje się po masażu głowy.

Cennik:

  • Masaż głowy | 20 min | 90 zł

Odkryj naszą ofertę masaży